Cadillac - predaj a servis vozidiel - Cadillac Bratislava

Spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je jediným oficiálnym predajcom s autorizovaným servisom vozidiel značky Cadillac na Slovensku.

Spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je jediným oficiálnym predajcom s autorizovaným servisom vozidiel značky Cadillac na Slovensku.
Cadillac ATS Coupe ATS Coupe
Product #:

CTS SEDAN

CTS Sedan

Cena od:

CTS

Sedan

44 987 €

Výkon

VOLÁME TO BOJ

   S VÁHOU

 

Menej znamená silnejšie. Jedno z najľahších vozidiel s pohonom zadných kolies vo svojej triede, CTS je o 128 kilogramov ľahší ako predchádzajúca generácia CTS. Aby sme overili jeho schopnosti, donútili sme CTS ísť až na hranice svojich možností na slávnej nemeckej dráhe Nürburgring a zdokonalili sme jeho dynamickú jazdu. Výsledok: impozantný výkon, presné riadenie a vynikajúce brzdové vlastnosti.

BREMBO

    BRZDY

 

Nie je náhoda, že brzdy na sofistikovaných pretekárskych automobiloch inšpirovali výkonné predné brzdy Brembo® na CTS. Spolu so systémom pruženia Magnetic Ride Control ostáva dôvera za volantom nezmenená.

SILNÝ

     HRÁČ

 

Vysoko účinný 2.0L 4-valcový motor s výkonom 276 koní v kombinácii so spotrebou 8,5 l / 100 km. 6-stupňová automatická prevodovka poskytuje širokú škálu prevodov na zlepšenie akcelerácie a spotreby paliva.

SYSTÉM PRUŽENIA

   MAGNETIC RIDE CONTROL

Vďaka prispôsobeniu sa podmienkam na ceste v intervale 1 000-krát za sekundu udržuje systém pruženia presnú kontrolu nad karosériou a podvozkom pre bezproblémovo riadenú jazdu.

AWD S AKTÍVNOU TECHNOLÓGIOU

       KRÚTIACEHO MOMENTU

 

Pohon všetkých kolies v CTS je nastavený pre rafinovanú jazdu pri všetkých rýchlostiach. Zaisťuje tiež maximálnu stabilitu a ovládateľnosť, poskytuje dokonalé riadenie pri takmer dokonalých jazdných podmienkach.

KEĎ VZHĽAD

       VZRUŠUJE

 

Celý strhujúci výkon CTS je obalený v niečom, čo je rovnako pôsobivé. Dlhá, nízka, štíhla filozofia dizajnu sa prejavuje v dramatických uhloch a elegantnej aerodynamike, vďaka ktorej je CTS pevne posadené. Od sochársky vykladanej kapoty až po svetlá, ktoré jasne osvetľujú cestu, každý rafinovaný detail pridáva vzhľadu to, čo ho robí úplne nezameniteľným.

Exteriér

INTEGROVANÝ

       ZADNÝ SPOJLER

 

Elegantný integrovaný zadný spojler so 48 LED diódami bol zámerne navrhnutý tak, aby nielen oznamoval zastavenie, ale aj zvládal kritické prúdenie vzduchu v zadnej časti vozidla pre väčší spodný tlak a pevne vysadený pocit pri vyšších rýchlostiach.

AKTÍVNE ZÁKLOPKY

   NA MRIEŽKE

 

Aktívne záklopky skryté za mriežkou sa automaticky uzatvoria s cieľom maximalizovať aerodynamiku, pokiaľ sa nevyžaduje ďalšie chladenie motora

Exteriér

 

 NA PRVÉ

    ZASVIETENIE

 

Brilantný a krásny dizajn svetiel je to, čím okamžite rozpoznáte CTS na ceste. Kryštalické svetlovody sú integrované do predných rohov pre mäkké biele osvetlenie, zatiaľ čo spojler kapoty slúži ako LED stredové brzdové svetlo. Veľká intenzita.

Interiér

20 SPÔSOBOV, AKO TO UROBIŤ

        SPRÁVNE

 

Pri modeloch Premium Collection a Vsport poskytujú sedadlá nastaviteľné na 20 spôsobov manuálnu podporu stehien a elektronicky nastaviteľné opierky na hlavu, čo pomôže zabezpečiť vodičovi a spolujazdcovi úplné pohodlie.

PRÍSTUP K LUXUSU

       HANDS-ON

 

Adaptívne diaľkové zapaľovanie umožňuje naštartovať motor zo vzdialenosti takmer 100 metrov a, v závislosti od vonkajšej teploty, aktivuje vyhrievané a klimatizované sedadlá. Dodatočné klimatizované pohodlie ide ruka v ruke s vyhrievaným volantom.

Technológie

INTELIGENCIA JE

        SLASŤ

 

Užite si zábavu a informácie bez námahy s informačným systémom CADILLAC CUE aj s dostupnou navigáciou. Funkcia rozpoznávania hlasu pridáva ešte ďalšiu úroveň brilantnosti. Skombinujte ju s farebným nastaviteľným head-up displejom a máte hotové technologické umelecké dielo.

INFORMAČNÝ A MEDIÁLNY SYSTÉM

       CADILLAC CUE

 

Rovnako krásny aj moderný. Brilantný informačný a mediálny systém Cadillac CUE s navigáciou vám umožní prístup ku kontaktom, hudbe a informáciám jednoduchým dotykom, pohybom alebo šmahom po obrazovke. Pomocou snímania vzdialenosti sa CUE spúšťa pri priblížení ruky a dáva vám najavo, že reaguje na váš príkaz. Po dokončení komunikácie s obrazovkou informácie zmiznú a displej sa vyčistí.

BOSE

  TECHNOLÓGIA

 

Užite si dokonalý audio zážitok zakaždým, keď sedíte v CTS s prémiovým Bose Sound System s 11 reproduktormi, ktorý hrá vašu obľúbenú hudbu s krištáľovou čistotou zvuku. Alebo posuňte svoju hudbu na ďalšiu úroveň vďaka priestorovému zvukovému systému Bose® Centerpoint® s 13 reproduktormi, pri ktorom sa budete cítiť za volantom ako priamo na koncerte. Nezáleží na tom, ktorý si vyberiete, Active Noise Cancellation redukuje nežiaduci hluk pohonných jednotiek v kabíne, takže môžete počuť presne to, čo chcete.

 

HEAD-UP

  DISPLEJ

 

Opakovane nastaviteľný displej head-up s farebným rozhraním zvyčajne premieta na čelné sklo informácie, ako je rýchlosť, zvuk, navigácia a ďalšie. Tento inteligentný systém umožňuje vodičovi udržať plnú pozornosť na ceste pre bezpečnejšie riadenie.

ADAPTÍVNY

  TEMPOMAT

 

Pomocou radarovej technológie výhľadu adaptívny tempomat automaticky zabrzdí a zrýchli, aby zachoval medzeru, ktorú si zvolí vodič medzi vpredu idúcim vozidlom, a to aj pri neplynulej premávke.

Bezpečnosť

KRÁSNE TVAROVANÁ

  TELESNÁ STRÁŽ

 

Telo CTS skonštruované z vysokopevnostnej ocele obsahuje deformačné zóny na absorbovanie a riadenie energie nárazu. Pomocou 10 štandardných airbagov, vrátane kolenného airbagu pre vodiča a spolujazdca a bočných airbagov pre cestujúcich vzadu vás CTS chráni na každom kroku.

NIČ

   NEPREMEŠKAJTE

 

Driver Assist Package funguje ako adaptívny tempomat, ktorý využíva kamerový a radarový systém predného výhľadu na prirodzené dodržiavanie vzdialenosti s vpredu idúcim vozidlom, a to aj pri neplynulej premávke.

Automatické zapínanie bezpečnostných pásov pomáha, aby bol bezpečnostný pás presne tam, kde treba, zatiaľ čo predné a zadné automatické brzdenie zisťuje, kedy je zrážka nevyhnutná a automaticky použije brzdenie na zníženie dopadu nárazu.

BALÍK BEZPEČNOSTNÝCH

                 PRVKOV

 

Driver Awareness Package obsahuje veľké množstvo bezpečnostných a ochranných prvkov, ako je napríklad varovanie pred čelným nárazom, ktoré využíva prednú kameru na zistenie bezprostredného nárazu. Lane Keep Assist môže ľahko otáčať volantom, ak sa vozidlo priblíži k značeniu jazdného pruhu bez použitia smerovky. Funkcia Rear Cross-Traffic Alert pomocou senzorov zameriava bočné strany CTS pri cúvaní z parkovacieho miesta a upozorní Vás na blížiace sa vozidlá.

MENU:

MODELY:

SHOWROOM:

Domov

Modely

ALL INCLUSIVE

Servis

Cenník

Autorizovaný predaj a servis

Panónska cesta, 851 04 Bratislava

E-mail predaj: bartek@todos.sk

Tel. predaj: +421 907 774 972

E-mail servis: gersi@todos.sk

Tel. servis: +421 915 691 192

Pon - Pia: 08:00 - 18:00

 

Kontakt

2018  Todos Exclusive s.r.o.

www.todos.sk

  •  
  •  
cadillac-bratislava
Spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je jediným oficiálnym predajcom s autorizovaným servisom vozidiel značky Cadillac na Slovensku.
M. Sch. Trnavského 14 Bratislava Slovensko 941 01 US
+421 915 691 192
Cadillac - predaj a servis vozidiel - Cadillac Bratislava
Spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je jediným oficiálnym predajcom s autorizovaným servisom vozidiel značky Cadillac na Slovensku.
Spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je jediným oficiálnym predajcom s autorizovaným servisom vozidiel značky Cadillac na Slovensku.