Cadillac - predaj a servis vozidiel - Cadillac Bratislava

Spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je jediným oficiálnym predajcom s autorizovaným servisom vozidiel značky Cadillac na Slovensku.

Spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je jediným oficiálnym predajcom s autorizovaným servisom vozidiel značky Cadillac na Slovensku.
Cadillac ATS Coupe ATS Coupe
Product #:

ATS SEDAN

ATS Sedan

Cena od:

ATS

Sedan

40 537 €

Výkon

CESTA JE

     NOVÝM CIEĽOM

 

Nový Sedan ATS je zárukou, že každá rovina a zákruta budú ešte vzrušujúcejším zážitkom. Zvýrazní každý moment. Pretože ATS je auto pre skutočného vodiča. Auto, ktoré vábi sadnúť si za volant. Auto so vzácnou rovnováhou výkonu, riadenia a presnosti, ktorá prináša výnimočnú jazdu. Nový Sedan ATS vám nielen vyrazí dych - zastaví ho a nikdy nepustí.

VYSOKOVÝKONNÉ PREDNÉ

  BREMBO BRZDY

 

Ak máte na mysli výkon, nemusia to byť nutne brzdy, avšak Brembo® je svetovým lídrom v oblasti výkonnostného brzdenia. Predné brzdy Brembo poskytujú pôsobivý brzdný výkon a konzistentnú citlivosť pedálu pre väčšiu dôveru pri brzdení.

ZDOKONALENÝ

   MOTOR

 

Efektívny 2.0L motor s vysokým výkonom 276 koní a krútiacim momentom 400 Nm vám umožní cítiť vzrušujúce vlastnosti nového sedanu ATS.

SAMOSVORNÝ ZADNÝ

     DIFERENCIÁL

 

Výkon. Presne pre to bol sedan ATS skonštruovaný. Každý komponent je navrhnutý tak, aby priniesol vášeň a riadenie. Mechanický samosvorný zadný diferenciál zaisťuje prenos hnacej sily na kolesá aj pri ostrých zákrutách.

SYSTÉM PRUŽENIA

   MAGNETIC RIDE CONTROL

Exkluzívny systém pruženia Magnetic Ride Control dokáže prečítať zmeny povrchu, prehnutie a stav vozovky až 1000-krát za sekundu, čím zabezpečuje vynikajúcu kvalitu jazdy a manipulačné riadenie. Navyše obsahuje tri samostatne nastaviteľné režimy - Sport, Tour a Snow & Ice - takže si môžete nastaviť pruženie presne podľa seba.

ZDOKONALENÁ

    AERODYNAMIKA

 

Keď vytvárate automobil určený pre rýchlu jazdu, začnite s aerodynamickým dizajnom, ktorý sa prerezáva vetrom. Inovatívne funkcie ako podvozkové vzduchové štíty, inovatívne brzdové svetlo, ktoré plní funkciu spojlera, a aktívne záklopky na mriežke, ktoré sa automaticky uzavrú, pokiaľ nie je potrebné ďalšie chladenie motora, zlepšujú účinnosť a spotrebu paliva, a tak umožňujú sedanu ATS dosiahnuť svoj plný výkonnostný potenciál.

Exteriér

LED

  KONCOVÉ SVETLÁ

 

Koncové svetlá sedanu ATS majú nezameniteľné rysy svetiel značky Cadillac. Centrálne brzdové svetlo na sedane ATS nielen jasne indikuje brzdenie, ale funguje tiež ako spojler, vytvárajúci prítlak, ktorý pomáha priľnúť vozidlu tesne k vozovke, a to najmä pri vyšších rýchlostiach.

TYPICKÉ VERTIKÁLNE

   SVETLÁ

 

Svetlomety High Intensity Discharge (HID) prichádzajú s vertikálnymi svetlami, ktoré poskytujú osobitý vzhľad s typickými rysmi značky Cadillac.

Interiér

NÁDHERNÝ

      - ZVONKU AJ ZVNÚTRA

 

Vstúpte do nového sedanu ATS a čaká na vás ohromujúca kabína. Auto, ktoré je zhovievavé a funkčné zároveň. Strih a dokonalé prevedenie povrchu sedadiel z luxusnej kože, exotického dreva a výnimočné čalúnenie obklopené bohatstvom technológie a výkonu. Svätyňa a kokpit v jednom.

JE DOBRÉ BYŤ

      TROCHU MATERIALISTICKÝ.

 

Šesť rôznych prevedení interiéru využíva výnimočné materiály, ako jemná koža alebo semianilínová koža, rovnako ako to najkvalitnejšie drevo, brúsený hliník a čalúnenie pomocou uhlíkových vlákien. Výsledkom je úchvatná kabína na úrovni jednej z najlepších vo svojej kategórii.

VÝKONNÉ

      SEDENIE

 

Vysokovýkonné sedadlá poskytujú nevšedný komfort na dlhé cesty alebo krátke odskočenie si do obchodu. Avšak sú to práve prídavné operadlá, ktoré vám zaručia pohodlie počas oduševnenej jazdy, pre ktorú bol nový sedan ATS navrhnutý.

Technológie

ÍSŤ VPRED

         VŠETKÝMI MOŽNÝMI SPÔSOBMI.

 

Skúsenosť užívateľa Cadillacu (CUE). Dokonale komplexné. Vďaka intuitívnemu 8-palcovému dotykovému displeju a inovatívnemu ovládaniu, niečo ako hmatová odozva, funkcii rozpoznávania hlasu Natural Voice Recognition a parkovaciemu asistentovi, zvyšuje CUE vaše spojenie s vozidlom a svetom navôkol. Dokonale kombinuje ovládanie vozidla, aplikácie, komunikáciu a zábavu, a to všetko v jednom systéme. Navyše dokonca bezdrôtovo nabíja váš telefón pomocou indukčného nabíjania telefónu Dockspot.

OPAKOVANE NASTAVITEĽNÉ

     INFORMAČNÉ CENTRUM

 

ATS má niekoľko funkcií, ktoré pomáhajú prispôsobiť sa vašim skúsenostiam, ako je nastaviteľné farebné informačné centrum s tromi displejmi, ktoré jasne zobrazuje váš telefón, rádio, navigáciu či akékoľvek informácie o vozidle.

BEZKĽÚČOVÉ ZAPAĽOVANIE

    PROSTREDNÍCTVOM TLAČIDLA ŠTART

 

Už žiadne starosti s kľúčmi. Maximálne pohodlie. Bezkľúčové zapaľovanie prostredníctvom tlačidla Štart umožňuje nastúpiť a naštartovať vaše vozidlo bez toho, aby váš kľúč opustil vrecko či tašku. To znamená, že môžete zamknúť alebo odomknúť vozidlo len dotykom kľučky.

Bezpečnosť

VIDÍ TO, ČO

             VY NEVIDÍTE

 

Dve kamery. Osem ultrazvukových senzorov. Šesť radarov. A elektronická kontrola stability. Toto všetko tvorí komplexný bezpečnostný balík, ktorý vám pomôže vidieť to, čo nemôžete. K tomu pridajte vysokopevnostný oceľový bezpečnostný štít, osem airbagov a zadnú kameru. ATS vás obklopí ochranou a vedomím.

BEZPEČNOSTNÉ

     VAROVANIE V SEDADLÁCH

 

Ak z ľavej strany prichádza potenciálne nebezpečenstvo, dozviete sa to. A sprava? Aj to sa dozviete. Vďaka exkluzívnemu bezpečnostnému varovaniu zabudovanému v sedadlách, ktoré jemne a diskrétne posiela vibrácie cez čalúnenie sedadla vľavo, vpravo alebo na oboch stranách, čím vás upozorní na množstvo potenciálnych rizík.

BEZPEČNOSTNÝ

    ŠTÍT

 

Odolný, silný bezpečnostný štít vás chráni zo všetkých strán. Tento štít je skonštruovaný z vysokopevnostnej oceľovej zliatiny a ďalších kvalitných materiálov pre mimoriadnu tuhosť a strategicky umiestnené deformačné zóny, ktoré absorbujú a nasmerujú energiu preč z kabíny, čím pomáhajú udržať jej osadenstvo v bezpečí.

BALÍK BEZPEČNOSTNÝCH

    PRVKOV

 

Ide o balík bezpečnostných prvkov exkluzívne pre túto triedu vozidiel, ktorý obsahuje bezpečnostné varovanie zabudované v sedadlách, ktoré jemne a diskrétne posiela vibrácie cez čalúnenie sedadla vľavo, vpravo alebo na oboch stranách, čím vás upozorní na množstvo potenciálnych rizík a smer, odkiaľ prichádzajú; Traffic Sign Recognition zobrazuje dopravné značenie na informačnom displeji, ako je obmedzenie rýchlosti či obmedzenia pre predbiehanie; varovanie pred čelným nárazom, ktoré využíva dlhý a stredný radar a prednú kameru na rozpoznanie bezprostredného čelného nárazu a oznámenie o hroziacom nebezpečenstve; a varovanie pri vybočení z pruhu, ktoré monitoruje cestnú čiaru a upozorní vás, keď vozidlo začne vybočovať do iného jazdného pruhu bez použitia smerovky a asistenta, ktorý pomáha udržať vaše vozidlo v strede jazdného pruhu.

MENU:

MODELY:

SHOWROOM:

Domov

Modely

ALL INCLUSIVE

Servis

Cenník

Autorizovaný predaj a servis

Panónska cesta, 851 04 Bratislava

E-mail predaj: bartek@todos.sk

Tel. predaj: +421 907 774 972

E-mail servis: gersi@todos.sk

Tel. servis: +421 915 691 192

Pon - Pia: 08:00 - 18:00

 

Kontakt

2018  Todos Exclusive s.r.o.

www.todos.sk

  •  
  •  
cadillac-bratislava
Spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je jediným oficiálnym predajcom s autorizovaným servisom vozidiel značky Cadillac na Slovensku.
M. Sch. Trnavského 14 Bratislava Slovensko 941 01 US
+421 915 691 192
Cadillac - predaj a servis vozidiel - Cadillac Bratislava
Spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je jediným oficiálnym predajcom s autorizovaným servisom vozidiel značky Cadillac na Slovensku.
Spoločnosť Todos Exclusive s.r.o. je jediným oficiálnym predajcom s autorizovaným servisom vozidiel značky Cadillac na Slovensku.